ඉන්දු – ශ්‍රී ලංකා දෙවැනි එක්දින ක්‍රිකට් තරගයේ ජය ඉන්දීයාවට

Share Button

ශ්‍රී ලංකා ඉන්දීය දෙවැනි එක්දින ක්‍රිකට් තරගයෙන් ඉන්දීය කණ්ඩායම කඩුලු 4 ක ජයක් අත්කර ගනී. කොල්කටා හි පැවැති තරගයේ පළමුවෙන් පන්දුවට පහරදුන් ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායම පන්දුවාර 39 යි පන්දු 4 ක් අවසානයේ සියලු දෙනා දැවී ලබාගත හැකිවුයේ ලකුණු 215 ක් පමණී. නුවනිදු ප්‍රනාන්දු අර්ධ ශතකයක් වාර්තා කළේය. ඉන්දීය කණ්ඩායම පන්දුවාර 43 යි පන්දු 2 කදී කඩුලු 6 ක් දැවී ලකුණු 219 ක් ලබා ගනිමින් තරගය ජයග්‍රහණය කළේය. කේ. එල්. රාහුල් නොදැවී ලකුණු 64 යි. ළහිරු කුමාර සහ චාමික කරුණාරත්න කඩුලු 2 බැගින් බිද හෙලුහ. කුල්දිප් යාදව් තරගයේ වීරයා ලෙස නම් කෙරිණි. තරග දෙකට බින්දුවක් ලෙස ඉන්දීය කණ්ඩායම තරගාවලියේ ඉදිරියෙන් සිටී.

Share Button

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

ඔබගේ ඊමේල් ලිපිනය ප්‍රසිද්ධ කරන්නේ නැත. අත්‍යාවශ්‍යයය ක්ෂේත්‍ර සලකුණු කොට ඇත *

Captcha loading...